Ontinyent Rooms

$$$$|Pokaż na mapieOntinyent, Hiszpania|
9 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Ontinyent Rooms
$$$$

Przegląd

Ontinyent Rooms składa się z 12 pokojami z widokiem na miasto. Palau de la Vila d'Ontinyent jest w 250-metrowej odległości, a Plaza de Toros jest jedynie 7 km od tego hotelu.

Lokalizacja

Do atrakcji kulturalnych w okolicy należy Museo Nino Bravo, który znajduje się zaledwie w 7 km od obiektu. Do Pozas Pou Clar można dostać się w ciągu 25 minut spacerem.

Pokoje

Pokoje wyposażone są w balkon, garderobę i telewizję satelitarną oraz wspólną łazienkę z oddzielną toaletą i prysznicem. W sypialniach znajdują się poduszki hipoalergiczne, poduszki antyalergiczne miękkie lub twarde i hipoalergiczne poduszki puchowe.

Jedzenie

Co więcej, restauracja La Fragua Gastropub oferuje różnorodne dania kuchni śródziemnomorskiej i jest połozona w odległości 5-minutowego spaceru.

Wypoczynek & Biznes

Nie będziesz się nudzić dzięki tarasowi i salonowi Lounge.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 12:00-14:00
od 10:00-11:00
Udogodnienia
Brak parkingu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w miejscach publicznych.
Inne informacje
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Budynek
Liczba pokoi:12
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!
Niestety obecnie nie ma wolnych miejsc w tym hotelu. Proszę zobaczyć hotele znajdujące się w pobliżu.

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi

Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

Parking
Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja
Telewizja

Telewizor LCD

Sprzęt kuchenny

Suszarka do naczyń

Atrakcje dla dzieci

Łóżeczka dla dzieci

Udogodnienia dla dzieci

  • Łóżeczka dla dzieci

Wyposażenie pokoju

  • Kącik dzienny
  • Przebieralnia
  • Patio

Kuchnia

  • Suszarka do naczyń

Media

  • Telewizor LCD

Wystrój pokoju

  • Podłoga z parkietem
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Ontinyent Rooms

💵 Najniższa cena pokoju 213 PLN
📏 Odległość do centrum 300 m
✈️ Odległość do lotniska 94.6 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Walencja, VLC

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
Carrer De Sant Jaume 15, Ontinyent, Hiszpania, 46870
Widok mapy
Carrer De Sant Jaume 15, Ontinyent, Hiszpania, 46870
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Placa de Sant Roc
Palau de la Vila d'Ontinyent
250 m
Muzeum
Maova
250 m
Restauracja
Quica Gastrobar
830 m

Opinie o Ontinyent Rooms

7.5 /10
Bardzo dobrze
62 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Ontinyent Rooms

Jakie atrakcje mogą zwiedzić goście podczas pobytu w hotelu Ontinyent Rooms?
Maova, w250 m od hotelu Ontinyent Rooms, a także Museo Nino Bravo, w prawie 7 km od obiektu, są warte odwiedzania.
Czy w pobliżu Ontinyent Rooms są jakieś lokale gastronomiczne?
Najlepsze restauracje w pobliżu Ontinyent Rooms obejmują restauracje Cafe Bar Atenea oraz Cafe Bar Miranda, położone odpowiednio w 200 m i w odległości 7 min spacerem odpowiednio.
Czy hotel Ontinyent Rooms zapewnia bezpłatny internet?
Tak, hotel Ontinyent Rooms zapewnia Wi-Fi w miejscach publicznych za darmo.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój